Гаряча лінія

(03852)4-20-49

Електронна скринька

izyslav@remove-this.ukr.net


19.04.2021 10:04

Лісівники наповнюють бюджет

Праця лісівників є важкою, але завдячуючи роботі державного підприємства  «Ізяславське лісове господарство», бюджети різних рівнів отримують доходи, з яких фінансуються програми соціально-економічного розвитку (будуються дороги, лікарні, школи…., наповнюється бюджет) виплачується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, фінансується армія і безпека держави, пенсії та заходи по боротьбі з короновірусом.
Податки для держави – один з основних результатів роботи підприємства.
За перший квартал 2021 року підприємство до бюджетів усіх рівнів сплатило – 13228 тисяч грн., що становить 110,5% до відповідного періоду минулого року. До державного бюджету сплачено – 6092 тисяч грн., до місцевого бюджету – 4301 тисяч грн., єдиного соціального внеску – 2835 тисяч грн.
Крім сплати податків, Ізяславські лісівники розвивають інфраструктуру району, працюють над створенням рекреаційних зон на території населених пунктів, при потребі допомагають технікою, матеріалами. За участі лісівників на Ізяславщині ремонтують дороги, об’єкти соціальної сфери, ліквідовують пожежі,
проводиться благоустрій. Не злукавимо, якщо констатуємо той факт, що працівники галузі намагаються завжди допомагати землякам. Звісно, якщо це в їхніх силах та компетенції.

 

Прес служба ДП «Ізяславський лісгосп»