Гаряча лінія

(03852)4-20-49

Електронна скринька

izyslav@remove-this.ukr.net


23.07.2021 16:12

Лісівники наповнюють бюджет


 

Праця лісівників є важкою, але завдячуючи роботі ДП «Ізяславський лісгосп", бюджети різних рівнів отримують доходи, з яких фінансуються програми соціально-економічного розвитку (будуються дороги, лікарні, школи…., наповнюється бюджет) виплачується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, фінансується армія і безпека держави, пенсії та заходи по боротьбі з короновірусом.
Податки для держави – один з основних результатів роботи підприємства.

За перше півріччя 2021 року підприємство до бюджетів усіх рівнів сплатило –  32335 тисяч грн. До державного бюджету сплачено –  16426 тисяч грн., до місцевого бюджету –  8763 тисяч грн., єдиного соціального внеску –  7146 тисяч грн. Що становить – 151 % до відповідного періоду минулого року.
Крім сплати податків, Ізяславські лісівники розвивають інфраструктуру району, працюють над створенням рекреаційних зон на території населених пунктів, при потребі допомагають технікою, матеріалами. За участі лісівників на Ізяславщині ремонтують дороги, об’єкти соціальної сфери, ліквідовують пожежі, займаються благоустроєм. Не злукавимо, якщо констатуємо той факт, що працівники галузі намагаються завжди допомагати землякам. Звісно, якщо це в їхніх силах та компетенції.

 

Прес служба ДП «Ізяславський лісгосп»