Гаряча лінія

(03852)4-20-49

Електронна скринька

izyslav@remove-this.ukr.net


06.04.2021 10:54

Підготовка до пожежонебезпечного періоду

 

   Лісівники ДП «Ізяславський лісгосп» нагадують, що з приходом весняного тепла у лісах настає пожежонебезпечний період. Посилення протипожежних заходів є одним із найважливіших завдань, які сьогодні вирішуються  працівниками підприємства.
   Впровадження комплексу заходів із захисту лісу від можливого загорання лісова охорона розпочала ще з перших днів березня. Загалом у наших лісництвах проведена  значна робота, зокрема розроблені та доведені до виконавців комплексні плани заходів  по зниженню небезпеки виникнення лісових пожеж в лісах,  проведено навчання з лісовою охороною по  протипожежних вимогах  та гасінню лісових пожеж. В  лісництвах приведена в готовність   техніка, яка  залучається на випадок гасіння лісових пожеж.
   Всі пункти зосередження пожежного інвентарю по лісництв
ах   доукомплектовані  необхідними засобами пожежогасіння   згідно встановлених норм. На території підприємства постійно  поновлюється наочна інформація на протипожежну та природоохоронну тематику. В лісових угіддях  встановлюються заборонні знаки та шлагбауми.

ДП «Ізяславський лісгосп» в черговий раз нагадує:  щоб попередити пожежу, перебуваючи в лісовій  зоні на відпочинку,  не  забувайте  дотримуватися вимог пожежної безпеки.

За порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафів.

Будьте пильними, неухильно дотримуйтеся, правил пожежної безпеки в лісі, адже охорона його від пожеж – суспільний обов’язок кожного!

ПРЕС СЛУЖБА ДП «ІЗЯСЛАВСЬКИЙ ЛІСГОСП»