Гаряча лінія

(03852)4-20-49

Електронна скринька

izyslav@remove-this.ukr.net


30.11.2022 13:34

Підсумки осінньої лісокультурної кампанії

Зазвичай, осінній посадковий сезон починається з моменту опадання листя і до стійких заморозків. Він може тривати з кінця вересня і аж до листопада – грудня, залежно від погодніх умов. У цей період фізичні процеси дерев уповільнені, рослини знаходяться в природному безлистяному стані та в стані пониженої активності фізіологічних процесів, що допомагає легше перенести пересадку. Однією з переваг осінньої посадки лісу вважається відсутність високих температур, що дає змогу знизити інтенсивність випаровування вологи, тоді як навесні кожен сонячний день працює проти приживлення. Це сприяє успішному приживленню сіянців і саджанців та ефективнішому процесу лісовідновлення.

28 листопада  2022 року під головуванням головного лісничого  ДП «Ізяславський лісгосп» Віталія Зайчука відбулась нарада керівників структурних підрозділів та головних спеціалістів підприємства на якій підведено підсумки осінньої лісокультурної кампанії.

Цьогорічна осіння лісокультурна кампанія в ДП «Ізяславський лісгосп»  тривала до завершення всіх запланованих робіт. Осінній сезон посадки для підприємства пройшов у активній і кропіткій праці. У рамках осінньої посадки було  заплановано створення насаджень на площі 32 га, станом на 30 листопада  2022 року  створено молодого лісу на площі  47,2 га, що становить  147,5 відсотка до запланованого.  Заліснення проводилось на ділянках, де в літній період завершили лісозаготівельні роботи та провели очистку від порубкових залишків. Загалом   висаджено    200 500  сіянців і саджанців основних лісоутворюючих порід:  сосни, дуба,  ялини, модрини європейської,  та інших. Сіянці з закритою кореневою системою для майбутнього лісу підприємство  виростило на новоствореному полі дорощування  у власному розсаднику, що дало змогу перевиконати заплановане.   Ізяславські лісівники внесли свій вклад  реалізацію програми Президента України «Зелена країна».

Прес служба ДП «Ізяславський лісгосп»