Гаряча лінія

(03852)4-20-49

Електронна скринька

izyslav@remove-this.ukr.net

 • img
  Наша діяльність

  Основна діяльність підприємства

  До складу підприємства входять 6 лісництв (Михельське, Лютарське, Плужнянське, Білогірське, Кунівське, Гурщанське). Загальна площа земель лісового фонду становить 25 667 га.

 • img
  Ліси Ізяславщини

  Правила поведінки в лісі в пожежонебезпечний період

  Основною причиною виникнення пожеж у лісі є недотримання правил пожежної безпеки.

 • img
  Інтернет-магазин

  Інтернет-магазин

  Більше 500 товарів, Гарантія від виробника, Лише екологічно чисті продукти та товари, Доставка будь-яким зручним способом та швидка відправка

Державне підприємство «Ізяславське лісове господарство» розташоване в північно-західній частині Хмельницької області на території Ізяславського та Білогірського адміністративних районів.

До складу підприємства входять 8 лісництв ( Михельське, Лютарське, Плужнянське, Білогірське, Кунівське, Гурщанське, Покощівське, Клиновецьке), лісодільниця, нижній склад, цех переробки деревини, транспортний підрозділ. Лісові урочища знаходяться в басейні річки Горинь. Загальна площа земель лісового фонду становить 25 667 га.

Згідно ботаніко-географічного районування області територія лісгоспу відноситься до зони змішаних лісів лісостепу України. Територія лісгоспу розташована в двох лісо рослинних зонах : Малому Поліссі і Лісостепу. Мале Полісся(північна частина лісгоспу) розташоване між Волинською лісостеповою височиною на півночі і Подільською лісостеповою височиною на півдні. Характерною особливістю природних умов Малого Полісся є рівнинний характер території, незначне коливання висот, значне розповсюдження пісків в складі поверхневих відкладів, переважання підзолистих і лугово-болотних грунтів. Лісостепова (південна) частина лісгоспу розташована в районі Волино-Подільського плато. Рельєф місцевості тут хвилястий, порізаний балками з пологими схилами.

Клімат району розташування лісгоспу помірно-континентальний.

Грунтові умови лісгоспу досить різноманітні: від супісків до глин. Зрідка зустрічаються вапнякові грунти. За ступенем вологості більша частина грунтів відноситься до свіжих та вологих.

Основними деревними породами на території лісгоспу є сосна (59%), дуб (20%), береза (8%), вільха (7%), ялина та інші породи (1-2%).

Лісистість адміністративних районів, на яких розташований лісгосп складає : Ізяславський район – 19,5 %, Білогірський район – 8,0 %. Ліси на території розташовані практично суцільним масивом в північній частині лісгоспу, та окремим урочищами в південній.

Господарська діяльність підприємства спрямована на комплексний розвиток лісового господарства, мета якого – раціональне використання і відтворення деревних запасів та іншої сировини лісового фонду, лісорозведення та підвищення стійкості насаджень, збереження та посилення захисних, рекреаційних, санітарно-гігієнічних функцій лісів.